Akce: xxx
Aktuální čas: Červenec 2030
Počasí: Dny jsou slunečné a teplé, nicméně pro upíry i mláďata naprosto nevhodné. Teplota v noci se pohybuje kolem 20 stupňů, převážná část nocí je jasná, na nebi jsou vidět hvězdy, ale vyskytnou se i noci, kdy se po nebi prohání blesky a prší.

Tvorba postavy

17. listopadu 2013 v 12:01
Myslím, že by bylo fajn, když už se tady zaregistrujete a máte svou postavu, abyste si sepsali alespoň něco málo o ní a z toho abyste vycházeli. Myslím tím samozřejmě to, jak vypadá, jak se chová, co se jí líbí a nelíbí a jaká by její minulost.
Profil bude mít několik částí, která by tam určitě měly být a já se vám je pokusím alespoň trochu přiblížit, abyste věděli, co a jak máte napsat.
Je vhodné psát ve třetí osobě, tak, jak se hraje RPG (tedy že má ráda... narodil se, chová se takhle...). Nebudu vám samozřejmě nic říkat, když to napíšete jinak, tedy třeba v první osobě, ale už to nezní tak, jak by mělo.

1. Jméno - Vaše jméno, které jste napsali v registraci. Vybírejte ho pečlivě, protože každý může mít zatím pouze tři postavy, později se tento počet samozřejmě ztenčí. Proto ho vybírejte tak, abyste s ním vy byli spokojení a nechtěli ho za měsíc změnit. To by se opravdu nehodilo.
Jméno by nemělo být notoricky známé. Proto prosím, aby se zde neobjevovali Cullenovů, Potterové, Redbirdové, Hathawayeové apod.

2. Datum narození - Mláďatům je od 15 do 17 let, datum narození by tomu měl tudíž odpovídat. Profesorům by mělo být nejméně 30, však stále vypadají mladě. Pamatujte prosím na to, že máme rok 2030, proto tomu rok narození přizpůsobte.

3. Věk - Ten, který jste si zadali v registraci, ten, který si vyberete.

4. Původní bydliště - Teď samozřejmě všichni bydlíme v Tulse, ale někdo se narodil někde jinde, jinde poté bydlel. To všechno se zde může objevit, dejte průchod vaší fantazii.

5. Popis - Do popisu patří to, jak vaše postava vypadá. Ne její chování! Pokud chcete vyjádřit povahu, vyjádřete jít tím, že se pořád usmívá apod.
Nešetřete, místa zde máme dost. Neomezujte se pouze na to, jaké má oči, vlasy, tělo, oblečení. Vždy přeci občas zčervená, tady má jízvu, rptoože spadla ze stromu, když byla malá, tady se najde piha, trochu kulhá, vždy nosí jednu náušnici takovou a druhou takovou, miluje barevné tkaničky nebo voní po skořici? Jen se pořádně rozepište, ať toho víme co nejvíc!

6. Zájmy - Každý člověk se rád baví, když má trohu volnho času. Nikdo jen nesedí a nekouká do zdi. Máte to tak vy, má to tak vaše postava. Proto se i tady rozepište. Ráda plave, čte, hraje na flétnu, zpívá, skládá básně, cvičí jógu? My to hceme vědět.

7. Povaha - Jak se vaše postava chová, jaké má zvyklosti, špatné i dobré vlastnosti? Ale nepřehánějte. Každý má nějakou dobrou i špatnou vlastnost, nikdo není dokonalý. Nikdo se v jedné situaci nezachová stále stejně. Snad možná každý rok si na Vánoce dává coca colu a na Halloween sořádá kupu bonbónů...

8. Životopis - I tady se nebojte rozepsat. Vždyť i když je vaší postavě pouze 16 let, už něco nažila. Od narození, přes dostání houpacího koně na Vánoce a koupení psa v devíti letech až po příchod na Školu noci.

Pokud si takto sepíšete profil (prosím psát bez těch čísel, která tam jsou...), pošlete ho na houseofnight-admin@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoey Zoey | 8. prosince 2013 v 18:44 | Reagovat

Meno: Zoey McDark
Dátum narodenia: 24.12.2013
Vek: 17
Pôvodné bydlisko: Rusko, Moskva
Popis: Zoey má modré oči, plné ružové pery, prekrásnu postavu,dlhé nohy,dlhé mihalnice a menší nos. Skoro nikdy sa nečervená a väčšinou má na sebe sukňu alebo šaty. Vždy je nejako oblečená. Má dlhé krásne upravené nechty.
Záujmi: Zoey sa rada zabáva - čiže chodí rada na rôzne oslavy a tiež svoj voľný čas, rada trávi v prírode.
Povaha: Zoey je veľmi spoločenské a priateľské dievča. Vždy sa zabáva a ľahko podľahne mužskému šarmu. Keď cíti, že situácia je vážna, stojí si za svojím a snaží sa vždy pomôcť. Má lásky na rozdávanie a vždy pôsobí milo. No keď si raz niečo zaumieni, alebo začne niekoho nenávidieť, bude ho nenávidieť navždy. S výnimkou mužov. U nich si nie je istá a je hanblivá. Má rada lichôtky a flirtovanie no ešte viac má rada zvieratá. Pri nich sa dokáže zmeniť na nepoznanie. Nie vždy sa stane že sa naštve, no ak sa to stane vie byť naozaj zlá no radšej zachováva pokoj a mier. Zdržuje sa pri svojich kamarátoch a nedokáže niekomu ublížiť. No keď vie že si dotyčný robí srandu tiež sa dokáže pobaviť.
História: Stalo sa to v zimnej opustenej krajinke kde stál jeden domček. Žili v ňom dvaja mladý manželia, lenže nemocnica nebola nablízku a tak žena - Chloe musela porodiť doma. Pôrod bol bolestivý, no dieťaťu sa nič nestalo. Bolo to dievčatko a otec - Ian bol rád, že má zdravú dcérku. O niekoľko hodín sa rozhodli pre meno Zoey. Dievča bolo pracovité a usilovné a rodičia jej šetrili od narodenia peniaze na školu. V čase keď mala ísť na základnú školu, bola doma a učila sa samostatne. Pomáhala matke v kuchyni a otcovi na farme. Keď si bola istá, že vie všetko nastúpila na strednú školu. Nebola to najlepšia stredná, ale pre dievča na jej úrovni bola najlepšia akú mohla mať. Našla si tam veľa kamarátov a kamarátok ktorý jej pomáhali. Po dokončení strednej sa rozhodla, že prv bude robiť brigády. Mesiac bola kaderníčka, druhý mesiac bola predavačka v obchode s oblečením. Až potom sa rozhodla, že bude skladať hudbu a všetko okolo nej. Keď si prácu našla, zobrala peniaze a odišla od rodičov sem.

2 Zoey Zoey | 8. prosince 2013 v 18:48 | Reagovat

+ fotka: http://www.desktopbg.com/wallstock/adriana-lima-girl-wallpaper.jpg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama