Akce: xxx
Aktuální čas: Červenec 2030
Počasí: Dny jsou slunečné a teplé, nicméně pro upíry i mláďata naprosto nevhodné. Teplota v noci se pohybuje kolem 20 stupňů, převážná část nocí je jasná, na nebi jsou vidět hvězdy, ale vyskytnou se i noci, kdy se po nebi prohání blesky a prší.

Informace pro nováčky

17. listopadu 2013 v 12:07
Jste tu poprvé a ještě se zde nevyznáte? Přijde vám to nepřehledné a nevíte, kam se podívat první? Máme tu pro vás návod, který vám snad trochu pomůže.

Registrace:
Registrace - zaregistrujte se u nás. Pečlivě vyplňte všechny údaje a potom se vrhněte směle do hraní.
Informace pro nováčky - Zde se právě nacházíte.
Hledáme profesory - přijde vám, že vám nestačí hraní studentíka? Chcete být autoritou? Potom se podívejte do téhle kolonky.

Nutno přečíst:
Škola noci - přečtěte si něco o tom, jak to na škole noci chodí, jak to bylo právě s naší školou kdysi dávno. Je to důležitá věc, která by ve vašich znalostech neměla chybět, když chcete hrát zrovna naše RPG. Nic víc vědět nepotřebujete.
Školní řád - věc, kterou byste měli mít pečlivě nastudovanou. Proto vám doporučuji, abyste si ji ještě před registrací nebo hned po ní pročetli.
Pravidla RPG - i v RPG existují pravidla. A pokud ho chcete hrát dobře a kvalitně, bylo by dobré, kdybyste ta pravidla znali. Proto neváhejte a vrhněte se směle do čtení tohoto článku.
Tvorba postavy - Tohle by měl být jeden z prvních článků, které po registraci přečtete. Je důležité, aby o vás ostatní věděli, abyste vy měli pevně dané body, podle kterých se budete řídit. Proto profil vaší postavy by měl být jednou z prvních věcí, kterou uděláte.

Knihy:
Herní - místnosti pro hraní. Tam si hraje do sytosti, ale pamatujte na všechna pravidla, která jsou daná!
Neherní - slouží pro vaše otázky i nápady. Cokoliv budete potřebovat, stačí napsat do těchto dvou knih. V NON - RPG knize můžete jen tak pokec, bez hraní, bez zábran.
Detailní popisy míst - Chcete vědět, jak to kde přesně vypadá? Potom je dobré, když se podíváte právě sem.

Seznam postav:
Zde najdete každou postavu, která prošla pod našima rukama. Současné i minulé. Nejen jejich jména, ale i jejich profily.


- Každý nově registrovaný student by měl zaslat svůj plný životopis. Jak ho vytvořit najdetezde. Pokud stále nevíte, jak na to, zkuste se inspirovat jedním ze zde už zveřejněných profilů. Vhodné je k životopisu zaslet i fotografii postavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama